2018 Kazananlar

AŞIK OYUNU

  1. Takım Kaptanı Emin Atagün
  2. Takım Kaptanı Abdül Beşir Levent
  3. Takım Kaptanı Turatbak Ulubatlı

MANGALA
İSTANBUL ORTAOKULLAR ARASI KIZ KATEGORİSİ)

  1. Ruken Kanar (Bahadır Demir Ortaokulu)
  2. Ceren Şentürk (Değişim Koleji)
  3. Şevval Nehir Vurak (Özel Sancaktepe Yenidoğu Ortaokulu)

MANGALA
İSTANBUL ORTAOKULLAR ARASI ERKEK KATEGORİSİ

  1. Enes Kılınç (Anafartalar Ortaokulu)
  2. Emre Coşkun (Osmangazi Ortaokulu)
  3. Efe Sinan Suiçmez (Sultan Çiftliği Ortaokulu)

MANGALA
İSTANBUL İLKOKULLAR ARASI KIZ KATEGORİSİ

  1. Zeynep Ece Yılmaz (Cumhuriyet İlkokulu)
  2. Fadime Kaya (75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu)
  3. Elif Sare Sadoğlu (Arif Nihat Asya İlkokulu)

MANGALA
İSTANBUL İLKOKULLAR ARASI ERKEK KATEGORİSİ

  1. Salih Emre Okuyan (Çakmaklı İlköğretim Okulu)
  2. Emin Zekeriya Metin (Nursen Fuat Özdayı İlkokulu)
  3. Ömer Selim Sazak (Tiryaki Hasanpaşa İlkokulu)

MANGALA
TÜRKİYE GÖRME ENGELLİLER TURNUVASI

  1. Saadet Atalay (Erzurum)
  2. Furkan Acer (Oğuz Kaan Köksal)
  3. Selim Baysam (Türkan Sabancı)

MANGALA
ETNOSPOR MANGALA EĞİTMENLERİ TURNUVASI

  1. Yusuf Bingöl
  2. Ercan Pişkin
  3. Sinan Sergen Aslan

MAS GÜREŞİ
(ERKEKLER TURNUVASI)

  1. Vahdet Kemal ARIKAPAN
  2. Burak BİNGÖL
  3. Fırathan KOÇHAN

MAS GÜREŞİ
(BAYANLAR TURNUVASI)

  1. Müjgan OKTAY
  2. Emine ÇALBAY
  3. Özgenur TÜRKMEN

MAS GÜREŞİ
(GÖSTERİ MÜSABAKALARI)

  1. Vilademir Trofimov
  2. Erdeme Erdinevaanchik
  3. Petr Kolodesnikov

ŞALVAR GÜREŞİ
(BÜYÜK ORTA)

  1. Selçuk Kara
  2. Ömer Çomruk
  3. Ziya Daylak

ŞALVAR GÜREŞİ
(BAŞ ALTI)

  1. İsmail Bulut
  2. Mahmut Bulut
  3. Beytullah Kılınç

ŞALVAR GÜREŞİ
(BAŞ)

  1. Halil Hopur
  2. Halil İbrahim Erdine
  3. Ali Taşboru

AŞIRTMALI ABA GÜREŞİ
(BÜYÜK ORTA)

  1. Hüseyin Kekçe
  2. Samet Parmaksız
  3. Ahmet Yıldız

AŞIRTMALI ABA GÜREŞİ
(BAŞ ALTI)

  1. Naim Uçar
  2. İhsan Arslan
  3. Ahmet Kara

AŞIRTMALI ABA GÜREŞİ
(BAŞ)

  1. Mustafa Kemal Dağcı
  2. İrfan Mete
  3. Erol Öztürk

KAPIŞMALI ABA GÜREŞİ
(BÜYÜK ORTA BOY)

  1. Onur Utaş
  2. Soner Demircan
  3. Emre Arslan

KAPIŞMALI ABA GÜREŞİ
(BAŞ ALTI)

  1. Ömer Ölmez
  2. Mahmut Özkan
  3. Kazım Aktaş

KAPIŞMALI ABA GÜREŞİ
(BAŞ)

  1. Enes Bandırma
  2. Anıl Kılıçsallayan
  3. Özgür Kılıç

KUŞAK GÜREŞİ
(BAYANLAR)

  1. Büşra Kevzer – Kütahya
  2. Tuğçe Sayıner – Kütahya
  3. Kübra Tüfek – Kütahya

KUŞAK GÜREŞİ
(BÜYÜK BOY)

  1. Burhan Karatavuk – Kütahya
  2. E. Tunahan Güzen – Sivas
  3. M. Ali Sayıner – Sivas

KUŞAK GÜREŞİ
(ORTA BOY)

  1. Uğur Vardar – Eskişehir
  2. Cihan Koç – Sivas
  3. İbrahim Ersoy – Sivas

KUŞAK GÜREŞİ
(KÜÇÜK BOY)

  1. M. Berat Yıldırım – Sivas
  2. Yusuf T. Küçükçayır – Kütahya
  3. Musa Eren Soysal – Sivas

YAĞLI GÜREŞ
(BAŞ)

  1. Enes Kesler
  2. Osman Topuz
  3. Barış Bayal
  4. Ali Turan

YAĞLI GÜREŞ
(BAŞALTI)

  1. Davut Demir
  2. İsmet Karabulut
  3. Temel Altıntaş
  4. Harun Turan

YAĞLI GÜREŞ
(BÜYÜK ORTA)

  1. Zafer Dama
  2. Davut Pınar
  3. Burak Şahin
  4. Serkan Çavuşoğlu

YAĞLI GÜREŞ
(TOZKOPARAN)

  1. Ali Osman Güngördü
  2. Engin Alp Yıldız
  3. Batuhan Bardak
  4. Orhan Deniz Özcan

YAĞLI GÜREŞ
(DESTE)

  1. Yıldıray Pala
  2. Emircan Gürbüz
  3. Tuğrul Menemenci
  4. Nihat Yarba

YAĞLI GÜREŞ
(TEŞVİK)

  1. Emirhan Taş
  2. Arda Avcuoğlu
  3. Melihcan Yarba
  4. Alpaslan Daş

YAĞLI GÜREŞ
(MİNİKLER)

  1. Özer Özgür Arslan
  2. Emirhan Giray
  3. Arda Gezer
  4. Yusuf Yılmaz

ATLI CİRİT
(GÖSTERİ)

-Can Dadaşlar Takımı
Ferruh Diyarbakır
Caferi Tayyar Diyarbakır
Serhat Turgut
Mustafa Topçuoğlu
Bahadır Akkurt
Ömer Perçin
İsa Uluğ
Necdet Davulcu

ATLI CİRİT
(GÖSTERİ)

-Uşak 1 Eylül Takımı
Nurettin Ceylan
Murat Saraç
Erhan Ceylan
İsmail Kaplan
Süleyman Şen
Okan Can
Ferhat Ünsal
Gürkan Ceylan

ATLI CİRİT
(GÖSTERİ)

-Uşak Genç Bozkuşlular Takımı
Yakup Yılmaz
Kerem Keskin
Selimhan Yakın
Nevzat Demirel
Sefa Yağcı
Yakup Yakın
Avşin Canbaz
Mustafa Savuran

ATLI CİRİT
(GÖSTERİ)

-Erzincan Atlı Spor Kulübü Takımı
Metin Albayrak
Atilla Albayrak
Adem Kızılgöz
Ahmet Kızılgöz
Mert İhsan Koç
Sedat Karababa
Selim Geçmez
Halil Batur

KÖKBÖRÜ
(GÖSTERİ)

-Van Ulupamir Takımı-
Yakup Timur
Ümit Çağlar
Hayrettin Adıgüzel
Lütfullah Özoğlu
Rahman Başaran
Nurahmet Erzurumlu
Hakan Ulubatlı

KÖKBÖRÜ
(GÖSTERİ)

-Kazakistan Takımı-
Balatbek Alimbetov
Kulazhan Togai bayev
Temirkhan Aitbayev
Dauletbek Ombayev
Bakytzhan Azimbay
Assylanbek Saidulla
Zhanysbek Sayev

YAYA OKÇULUĞU
(BÜYÜK ERKEK )

  1. Ahmet Özoğul
  2. Mehmet Aşkım Gölhan
  3. Osman Bacılı

YAYA OKÇULUĞU
(BÜYÜK BAYAN)

  1. Kader Coşkun
  2. Esra Karagüzel
  3. Nesrin Takçı Yassı

YAYA OKÇULUĞU
(KARMA MİNİK)

  1. Osman Said Oy
  2. Melikşah Aslan Yılmaz
  3. Magjan Canaltay

YAYA OKÇULUĞU
(ENGELLİ)

  1. Turgay Arslan
  2. Remzi Kökçe
  3. Halis Ardıç

ATLI OKÇULUK
(GENEL KLASMAN)

  1. Berkin Aras (51.41)
  2. Samet Baykurt (47.62)
  3. Muhammet Fethi Duruay (42,99)

ATLI OKÇULUK
(MEMLÜK STİLİ (TÜRK PUTA))

  1. Berkin Aras (37.09)
  2. Mustafa Emrah Koç (32.57)
  3. Yavuz Ayaz (31.94)

ATLI OKÇULUK
(KABAK ATIŞLARI)

  1. Davut Çakır (27.4)
  2. Ümit Tekcan (21.3)
  3. Muhammet Fethi Duruay (20.9)

ŞAHİN
(GÖSTERİ)

  • Ali Khatem AL – Mehshadi / Protokol
  • Zayed Mohd AL – Maadeed / Protokol
  • Mohammed Ali AL – Marli
  • Merteb Mubarak AL – Qahtani
  • Mohammed Saeed AL – Kubaisi
  • Farooq Omar Maan
  • Fahad Alhajri