Etnospor 2017 Kazananlar

AŞIK OYUNU

  1. Ziya Kırgız
  2. Yaşar Uzunoğlu
  3. Saim Vatan – Altın

MANGALA

  1. Görkem Geçsoy
  2. Enes Yiği
  3. Muhammed Bahattin Torun

MAS GÜREŞİ
(ERKEKLER)

  1. Burak Bingöl
  2. Oğuzhan Karcı
  3. Harun Altay

MAS GÜREŞİ
(KADINLAR)

  1. Elif Emine Calbay
  2. Kadriye Abay
  3. Nazik Laçinok

ŞALVAR GÜREŞİ
(KÜÇÜK ORTA)

  1. Selçuk Kara
  2. Mehmet Yüce
  3. Oğuzcan Yılmaz

ŞALVAR GÜREŞİ
(BAŞ ALTI)

  1. Musa Gürbüz
  2. Emre Cüceler
  3. Hüseyin Genç

ŞALVAR GÜREŞİ
(BAŞ)

  1. Halil Hopur
  2. Taki Taşdemir
  3. Musa Göksu

AŞIRTMALI ABA GÜREŞİ
(KÜÇÜK ORTA)

  1. Yusuf Emirhan Tosun
  2. Oğuzhan Daşkıran
  3. Abdulaziz Arslan

AŞIRTMALI ABA GÜREŞİ
(BAŞ ALTI)

  1. Beşir Tosun
  2. Ünal Çakmak
  3. Doğukan İnce

AŞIRTMALI ABA GÜREŞİ
(BAŞ)

  1. İrfan Mete
  2. Necdet Doğan
  3. Mustafa Kemal Dağcı

KAPIŞMALI ABA GÜREŞİ
(KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOY)

  1. Yasin Tatar
  2. Emre Baltaoğulları
  3. Ahmet Güven

KAPIŞMALI ABA GÜREŞİ
(BAŞ ALTI)

  1. Mustafa Bahar
  2. Onur Topaloğulları
  3. Ahmet Ölmez

KAPIŞMALI ABA GÜREŞİ
(BAŞ)

  1. Enes Bandırma
  2. Hasan İpek
  3. Mustafa İpek

KUŞAK GÜREŞİ
(YILDIZ ERKEK)

  1. Ramazan Yalçın
  2. Kağan Yaroğlu
  3. Efe Varak

KUŞAK GÜREŞİ
(MİNİK KIZLAR)

  1. Bengisu Südütemiz
  2. Hilal Altan
  3. Ayşe Baş

KUŞAK GÜREŞİ
(GENÇ ERKEKLER)

  1. Hüseyin Şamil Çeşme
  2. Fatih Ata
  3. Ahmet Kandırcı

KUŞAK GÜREŞİ
(BÜYÜK ERKEKLER)

  1. Celalettin Doğan
  2. Sefa Küçük
  3. Recep Çetin

YAĞLI GÜREŞ
(MİNİKLER)

1. Arda Erkan Avcıoğlu
2. Utku Özçelik
3. Hasan Kulalı
3. Abdullah Bayburt

YAĞLI GÜREŞ
(TEŞVİK)

1. Birdal Çuğal
2. Muhammed Salih Kışla
3. Melihcan Yarba
3. Mustafa Durmuş

YAĞLI GÜREŞ
(TOZKOPARAN)

1. Yıldıray Pala
2. Emircan Gürbüz
3. Engin Yıldız
3. Doğuhan Toprak

YAĞLI GÜREŞ
(AYAK)

1. Alpay Assi
2. Tuğrul Menemenci
3. Nihat Yarba
3. Ali Turan Akkoç

YAĞLI GÜREŞ
(KÜÇÜK ORTA)

1. Temek Altıntaş
2. Tansu Akman
3. Evren Çamoğlu
3. Oğuzhan Bayıy

HEDEF OKÇULUK
(KADINLAR)

  1. Okçular Tekkesi
  2. Tokat Danişment
  3. Şehir Geleneksel Okçuluk

YAĞLI GÜREŞ
(MİNİKLER)

  1. Arda Avcıoğlu
  2. Özgür Arslan
  3. Emirhan Giral

YAĞLI GÜREŞ
(TEŞVİK)

  1. Enes Kazım Alkan
  2. Melih Yarba
  3. Alparslan Das

YAĞLI GÜREŞ
(TOZKOPARAN)

  1. Yunus Emre Güral
  2. Engin Atar
  3. Ali Osman Güngördü

YAĞLI GÜREŞ
(AYAK GÜREŞİ)

  1. Yıldıray Pala
  2. Tuğrul Menemenci
  3. Ali Tuğra Akkoç

YAĞLI GÜREŞ
(BÜYÜK ORTA)

  1. Enes Kesler
  2. Davut Demir
  3. Harun Tok

YAĞLI GÜREŞ
(BAŞ ALTI)

1. Muhammed Emin
2. Tanju Gemici
3. Hamza Özkaradeniz
3. Osman Kopuz

HEDEF OKÇULUĞU
(BAYANLAR)

  1. Danışment Gazi
  2. Okçular Vakfı – Takım
  3. Antalya Okçular Tekkesi – Takım

HEDEF OKÇULUĞU
(ERKEKLER)

  1. Melikşah Geleneksel Türk Okçuluğu – Takım
  2. Yeşilyurt Alpler – Takım
  3. Bozoklar – Takım

HEDEF OKÇULUĞU
(MİNİKLER)

  1. Kemankeş Geleneksel Okçuluk – Takım
  2. Küçükçekmece Belediyesi – Takım
  3. Talimhane – Takım

KÖKBÖRÜ

Gösteri

ATLI OKÇULUK
(GENEL KLASMAN)

  1. Alperen Alkan
  2. Ömer Atar
  3. Yavuz Ayaz

HEDEF OKÇULUĞU
(MEMLÜK STİLİ)

  1. Alperen Alkan
  2. Şevket Sarıdemir
  3. Murat Boncuk

HEDEF OKÇULUĞU
(KABAK ATIŞLARI)

  1. Osman Genel
  2. Kurtuluş Kılıç
  3. Ömer Atar

ATLI CİRİT

Gösteri

ENGELLİ KATEGORİLERİ
(MAS GÜREŞİ)

  1. Yunus Çimen
  2. Serdar Yiğittekin
  3. Samet Göktaş

ENGELLİ KATEGORİLERİ
(MANGALA)

1. Yahya Kaya
2. Sevim Sıla Kariparduç
3. Talip Ay
3. Yunus Emre Akbulut

ENGELLİ KATEGORİLERİ
(HEDEF OKÇULUĞU)

  1. Cemil Yılmaz
  2. Muharrem Sağlam
  3. Yahya Sağlam